Kurumsal

2006 Yılından itibaren Tel Çit örme sektöründeki bilgi, güven, devamlılık , kaliteli ve hızlı    hizmet anlayışıyla hizmetlerine sektörde yeni ve modern makinelerle donatılmış imalathanemiz ,deneyimli ekibimizle sektörde daha kalite ve standartlara uygun, müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak düzeyde üretimler yapıyoruz. Emre Tel Çit üretim felsefesine göre öncelikli olan müşterilerimizin güvenliği ve ürünlerimizin sağlamlığı göz önünde bulundurularak 6 Yılın verdiği deneyimler ile üretimler yapıyoruz.

Kaliteli Üretim :
Üretim aşamasında seçilen tüm malzemenin standartlar dahilinde olması ,hammadde seçiminden boya kimyasallarına kadar her malzemenin tek tek güvenlik ve sağlamlık açısından üstün bir kaliteye sahip olması,bizim üretim sürecindeki önceliklerimizdir.

Estetik ve İşlevsellik : Emre tel çit için estetik görünüm ve işlevsellik öncelikli olup bu niteliklerin devamı için uzman ekip tarafından montajı yapılmaktadır. Bu konuda ki bilgimizi ve tecrübemizi sizlerle paylaşarak, işimizi en işi şekilde yapmaktır.

ÜRETİM VE HİZMET YELPAZEMİZ:


Helezon (galvanizli ) örgü tel , PVC kaplı örgü tel,galvanizli dikenli tel ,PVC kaplı dikenli tel ,Beton çit direği,Boru çit direği,pano içi tel çit ve dekoratif panel çit üretiminde jiletli tel ,tel çit kapı ,basketbol sahası ve halı saha uygulamalarına :toprak zemin ve duvar üstü uygulamalarından köpek, tavuk…vb koruganları ,koruma amaçlı gaz tankları uygulamalarına kadar geniş bir alana sahiptir.

Bu güne kadar yaptığımız işlerde olduğu gibi bundan sonraki hizmetlerimizde kalitemizi ve hızlı hizmet anlayışımızı müşterilerimize en uygun fiyatla sunmak ve her durumda müşteri memnuniyetini temel ilke olarak sürdürmekteyiz.